Partizan nastavlja da se sramoti: Radnički u 80. minutu šokirao crno-bele i odneo bod iz Humske

Nova 27.02.2023  |  Autor:Miloš Ljubisavljević

Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno sa Radničkim iz Kragujevca 1:1 u meču 23. kola Superlige Srbije.

Kragujevčani su zasluženo odneli bod iz Humske, timu koji je već neko vreme u ponoru i igrački i rezultatski. Partizan je imao tri šuta u okvir gola, a Radnički pet, a imao je i veći posed lopte od tima Gordana Petrića. Partizan je došao u vođstvo u prvom poluvremenu, Radnički je izjednačio u drugom i u završnih dvadesetak minuta bio dovoljno bolji da je u pojedinim trenucima sabio rivala u „bunker“, a mogao čak i da preokrene i pobedi. Sve to je zvučalo