TVITOVI - Nada više ne postoji, navijači Partizana o lekovima za smirenje pred derbi...

Sportske.net 27.02.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Partizana i Radničkog iz Kragujevca remizirali su rezultatom 1:1 na stadionu u Humskoj, u poslednjoj utakmici 23. kola Super lige Srbije. "Crno-beli" su tako nastavili veoma loš niz rezultata u 2023. godini, naročito na domaćem terenu gde nisu pobedili u nastavku sezone.

Radnički je pokazao svoje kvalitete i zasluženo osvojio bod u Humskoj, iako je Partizan bio taj koji je poveo u 12. minutu kada je pogodio Kvinsi Menig. Gosti su krenuli na sve ili ništa i takav pristup im se isplatio u 80. minutu kada je Milutin Vidosavljević izjednačio rezultat. Partizan se nalazi u ogromnim problemima pred Večiti derbi koji je na programu već 3. marta i to u gostima na stadionu Rajko Mitić. Navijači su izgubili bilo kakvu nadu... U saradnji sa