Miša krenuo fenomenalno pa stao: Srpski teniser eliminisan sa turnira u Akapulku!

Hot sport 28.02.2023  |  Andrej Žepačkić

Šteta! Srpski teniser Miomir Kecmanović poražen je od Denisa Šapovalova na startu turnira u Akapluku – 2:1.

Po setovima – 7:6, 0:6, 5:7. Kao što i sam rezultat kaže za Kecmanovića sve je krenulo nizbrdo od početka drugog seta u kojem se njegova igra raspala. Drugi set trajao je svega 26 minuta. Tennis-ATP Serbia Open 2022-Novak Djokovic (SRB) v Miomir Kecmanovic (SRB) Beograd, 21.04.2022. foto: Starsrport/Serbia Open U trećem setu je već na 1:1 bio brejkova, te se pri rezultatu 5:3 činilo da Šapovalov ide ka laganoj pobedi. Ipak, uspeo je Kecmanović da malo zakomplikuje