POLUVREME - Sjajan torinski derbi, četiri gola, Srbi dele asistencije!

Sportske.net 28.02.2023  |  Sportske.net

Posle prvih 45 minuta Juventus - Torino 2:2! Torino je poveo već u drugom minutu! Sve se dogodilo posle kornera sa desne strane, kada je Bonđorno zahvatio loptu glavom, ona je zatim u petercu stigla do Karamoa koji je potpuno neometan savladao golmana Ščešnjija.

Nije bilo ofsajd pozicije kako se u prvom trenutku učinilo jer je Vlahović ostao ispred Karamoa - 0:1. Na drugoj strani prva uzbuđenja u devetom minutu kada je Kostić protutnjao po levoj strani, na ivici kaznenog prostora je pao posle kontakta sa Singom, ali za sudiju to nije bio prekršaj. To je bila najava bolje igre Juventusa, a Kostić je sve više problema pravio odbrani Torina. Tako je bilo i u 16. minutu kada je ponovo Kostić centrirao sa leve strane, Vlahović