Belić i Stojanović heroji Čuke: Pogledajte odbranjen penal i gol u 88. minutu za pobedu Brđana

Telegraf 01.03.2023  |  Telegraf.rs

Teško je bilo uopšte se kretati po lučanskom blatu, a kamoli iskreirati akcije i otud je pobeda Čukaričkog na ovakvom terenu

Fudbaleri Čukaričkog pobednički se vraćaju iz Lučana gde su, po užasnim uslovima za igru, porazili domaću Mladost 1:0 i ostavili je da tavori pri dnu tabele superligaškog karavana. Ali mogao je ovaj meč da ode u potpuno kontra smeru, jer su u 55. minutu domaći igrači imali penal, koji je preuzeo Nikola Jović, a iskusni Belić sjajno pročitao njegovu nameru i spasio goste u tom kritičnom trenutku. Sa takvim naletom samopouzdanja, sve je bilo potom lakše po goste ako