Вечити дерби без резултатског значаја: Звезда за титулу, Партизан за престиж, да ли ће тренери одлучити да играју на гол више?
Данас 03.03.2023 | А. Павловић

Фудбалери Црвене звезде и Партизана одиграће вечерас на стадиону “Рајко Митић” вечити дерби у оквиру 24. кола Суперлиге (19 часова).
Звезда има 13 бодова више у односу на најљућег ривала и дерби практично неће одлучивати о шампионској титули. Због тога тимови дочекују дерби у различитој атмосфери. Партизан је услед катастрофалних резултата у пролећном делу сезоне остао и без другог тренера ове сезоне. Након смене Илије Столице који је започео сезону као први тренер црно-белих, на ужарену клупу вицешампиона Србије сео је легенда клуба Гордан Петрић и препородио тим који заправо није ни









