(Poluvreme) uzavrela atmosfera na marakani: Zvezda vodi od starta, Vigova proslava obeležila prvi deo igre! (foto) (video)

Hot sport 03.03.2023  |  Ivan Dobrić
Zaslužena prednost domaćih. Fudbaleri Crvene zvezde dočekali su ekipu Partizana na stadionu Rajko Mitić u 24. kolu Mozzartbet Superlige Srbije u 169. večitom derbiju. Utakmica je počela nešto posle 19 časova, a nakon 45 minuta igre rezultat je 1:0, dok ga je postavio argentinski fudbaler Aleks Vigo. Utakmica je zbog velikog broja pirotehničkih sredstava, koja su ispaljena sa severne tribine, startovala koji minut kasnije, dok je u uvodnom periodu bila otežana