Sjajni Lorijente nacrtao Sasuolu put do pobede, Kremonezeu ne pomaže ni Partizanov "dželat"!

Sportske.net 06.03.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Sasuola savladali su na domaćem terenu ekipu Kremonezea rezultatom 3:2 u okviru 25. kola italijanske Serije A. "Nero-verdi" su na odličan način započeli meč i stekli dva gola prednosti već posle prvih 45 minuta.

Domaćin je poveo u 26. minutu posle odličnog slobodnog udarca koji je izveo Arman Lorijente, da bi u 41. Davide Fratezi udvostručio vođstvo Sasuola nakon dodavanja upravo Lorijentea. Međutim, Kremoneze se nije predao. Danijele Balardini u igru je uveo Sirila Desersa, nekada veliku želju Crvene zvezde i "dželata" Partizana u Ligi konferencija, a Belgijanac je poverenje uzvratio na najbolji mogući način. Igrao se 62. minut kada je Desers iskoristio grešku odbrane i