Remi dve ekipe bez trenera - niški Radnički i Mladost GAT igrali 0:0 u Novom Sadu

Južne vesti 06.03.2023  |  Ljubica Jocić Južne vesti

Dosadašnji pomoćnici nedavno otpuštenog trenera Nenada Lalatovića vodili su Radnički iz Niša u meču 25. kola Superlige protiv Mladosti GAT, ekipe koju će, prema nezvaničnim informacijama, preuzeti upravo Lalatović.

Rezultat u Novom Sadu je bio nerešen (0:0) i sa malo prilika. Najveću šansu imao je Miljan Škrbić u 89. minutu kada je centrirao, ali je golman Mladosti odbranio. U 28. minutu domaćin je preko Vujadinovića postigla gol, ali on nije priznat zbog ofsajda. Radnički je bio bolji u drugom poluvremenu, Andreja Stojanović je imao šnsu u 76. minutu, ali je njegov šut bio blokiran. Nišlije su, nakon otkaza Lalatoviću, vodili njegovi dosadašnji pomoćnici Vidak Bratić i