(Poluvreme) crveno-beli vode u polumraku: TSC stvarao šanse, Zvezda pogađala! (video)

Hot sport 07.03.2023  |  HotSport

Tek je kraj prvog dela igre! Fudbaleri TSC-a od 18 časova i 30 minuta dočekali su ekipu Crvene zvezde.

Nakon prvog poluvremena koje je potrajalo preko sat i 30 minuta, zbog nestanka struje, rezultat je 1:0 u korist crveno-belih iz Beograda. Dosta miran tempo, verovatno i zbog nestanka struje sa početka meča, prekinula je sjajna akcija crveno-belih. Osman Bukari u 21. minutu uposlio je Aleksandra Pešića, koji je prvo proturio loptu kroz noge jednom defanzivcu domaćih, a potom je plasirao u ugao golmana Ilića. FOTO: STARSPORT Od tog momenta kreće ofanziva TSC-a koja