(Poluvreme) Zvezda od očaja do sjaja: Crveno-beli dobili psihološki rat u prvom delu igre!

Hot sport 08.03.2023  |  Jovan Jovanović

Probudio je Duško Ivanović svoj tim Košarkaši Crvene zvezde igraju meč 27. kola Evrolige protiv ekipe Efesa, a rezultat posle prvih 20 minuta je 49:45.

Poenima Ante Žižića je otvorena poenterski ova utakmica, nakon nekoliko neiskorišćenih napada na obe strane. Nakon trojke Buboe prvi koš za domaće postiže Ben Bentil sa posta. Tešku trojku pogađa Ognjen Dobrić uz zvuk sirene, ali ona je bila iznuđena. Izuzetnu seriju su imali gosti pomoću koje su uspeli da odu +8. U nastavku prve deonice Zvezda je zaigrala nešto čvršču odbranu, koja im je omogućila da se vrate u rezultatski egal. Lep potez Vila Klajburna vratio je