Armani preokrenuo i sačuvao minimalno vođstvo: Partizan nije iskoristio očajno izdanje domaćina u prvom poluvremenu! (foto)

Hot sport 09.03.2023  |  HotSport

Malo toga je viđeno za dve četvrtine! Košarkaši Partizana utakmicom 28. runde najelitnijeg takmičenja na Starom kontinentu protiv domaćeg Armani Milana završavaju dupli programu na evropskoj smotri za ovu sedmicu.

Susret u Italiji počeo je u terminu od 20 časova i 30 minuta, a nakon dve deonice rezulat je 30:29 u korist domaćeg tima. Partizan je meč startovao u petorci: Lesor, Naneli, Panter, Avramović i Vukčević. Startna petorka za utakmicu 28. kola Evrolige u Milanu protiv @OlimpiaMI1936 👊🏽⚫️⚪️ #KKPartizan #EuroLeague pic.twitter.com/w7jfZBZZjb — KK Partizan Mozzart Bet (@PartizanBC) March 9, 2023 Prvi napad su izborili domaći, ali je povratnik na teren posle teške povrede