Џони Деп хеликоптером слетео испед антикварнице: Глумац хтео да купи гитаре у тајности, па долетео до продавнице и изненадио све!
Курир 11.03.2023

Један од најпознатијих холивудских глумаца Џони Деп (59) стигао је хеликоптером тачно испред улаза антикварнице у енглеском градиц́у Хамсвел Клиф, пренео је Мирор.
Како би био што даље од очију јавности и папараца, његова посета је договорена у тајности. Међутим, његов долазак није прошао незапажено јер је стигао хеликоптером који је, на изненађење свих, а посебно особља, слетео испред антикварнице. Енглески медији почели су да спекулишу да се глумац одлучио на овај необичан потез како би привукао што вец́у пажњу. Роберт Милер, власник антикварнице, описао је Депа као приземљеног човека, а успут је открио и како се











