Torino se probudio u pravom momentu: Radonjić pokazao kakav je majstor – Vanja branio saigrače! (video)

Hot sport 12.03.2023  |  Andrej Žepačkić

Velika pobeda Bikova! Fudbaleri Torina savladali su Leće u gostima u okviru 26. kola Serije A – 2:0.

Bikovi su brzo slomili otpor domaćih. U 20. minutu Mirančuk je sjajno centrirao, a na pravom mestu našao se Singo koji je poslao loptu u mrežu Lećea. Samo tri minuta kasnije, bljesak Nemanje Radonjića. Pretrčao je skoro 50 metara reprezentativac Srbije, ostavio u prašini protivnike i u pravom trenutku dodao Sanabriji kojem je ostao lakši deo posla. U jednom momentu prvog poluvremena došlo je do gužve kod klupe domaćih. Ivan Ilić je pokazao igraču Leće da se