Rezervista Dmitrović i Gudelj učestvovali u bitnoj pobedi

Sport klub 12.03.2023  |  Autor:Nikola Novaković

Podeli : Fudbaleri Sevilje ostvarili su izuzetno značajnu pobedu u 25. kolu španske La Lige i od tima koji se nalazi u zoni ispadanja stigli do čak 13. mesta, što samo svedoči o tome koliko je izjednačena donja polovina tabele Primere.

Izabranici Horhea Sampaolija su na domaćem stadionu “Ramon Sančez Pishuan” rezultatom 2:1 (1:1) posle preokreta pobedili Almeriju u derbiju Andaluzije prekinuvši niz od dva poraza. U pobedi domaćih učestvovai su i srpski reprezentativci. Golman Marko Dmitrović u igru je ušao u 37. minutu jer Marokanac Jasin Bunu zbog povrede glave i krvarenja nije mogao da nastavi meč. Nemanja Gudelj je kao starter odigrao čitav meč, a dobio je i žuti karton u 71. minutu. Sa druge