Bajer trijumfalno kod Veljkovićevog Verdera

Sport klub 12.03.2023  |  Autor:Branimir Smilić

Podeli : Fudbaleri Bajera iz Leverkuzena slavio su 24. kolu Bundeslige na gostovanju Verderu rezultatom 3:2. „Aspirindžije“ su sa 34 boda trenutno na deobi osme pozicije sa šest bodova manje od Ajntrahta, koji je u zoni plasmana u Ligu konferencije.

Ekipa iz Bremena je ostala na sredini tabele sa 30 bodova. Domaći su poveli u 30. minutu golom Dukša, a sami četiri minuta kasnije izjednačio je Baker i nerešenim rezultatom otišlo se na odmor. Frimpong je u 56. minutu doneo preokrent svom timu, a Hložek je u 83. i treći put matirao Pavlenku. Dva minuta kasnije Fulkrug je vratio nadu domaćem timu da može da iznegne 12. neuspeh u sezoni, ali rezultat se više nije menjao. 💪 Stark, Jungs! Gut gekämpft, verdient