Partizan razbio Mladost: Menig režirao prvu pobedu Duljaja, crno-beli prekinuli lošu seriju

Nova 12.03.2023  |  Autor:Andrej Jakovljević

Fudbaleri Partizana savladali su Mladosti u Lučanima rezultatom 3:0 u meču 26. kola Superlige Srbije.

Odlučujuće golove postigli su Svetozar Marković u 52. i Kvinsi Menig u 78. i Bibras Natho u 91. minutu. Utakmica je krenula veoma sporo, ritam je bio veoma nizal, Partizan je pokušavao da organizuje neki bolji napad, ali to nije uspevao. Fudbaleri Lučana su stali u nizak blok i čeakli su šansu iz kotnranapada. Prva prava šansa je došla u osmom minutu, kada je Kvinsi Menig napravio pravi slalom u kaznenom prostoru gostiju, šutirao je iz opasne pozicije, ali je