Sve je spremno za oskare 2023: Zvezde pristužu na tepih koji nije crven, a pažnju je ukrala ova glumica bajkovitom haljinom (foto)
Kurir 13.03.2023

Dodela Oskara i to 95. po redu uskoro počinje, a zvezde već stižu na tepih koji ove godine n ije crven već boje šampanjca.
To je presedan jer od 1961. glumci, glumice i ostali filmski radnici su uvek hodali po crvenom tepihu, pa je to postalo sinonim za sve veće manifestacije. Dodela je u Dolbi teatru, a domaćin je komičar i voditelj Džimi Kimel. Bilo kako bilo, glumice su zablistale na crvenom tepihu, a sve oči su bile uprte u Džejmi Li Kertis koja je nominovana za najbolju sporednu glumicu u filmu "Sve u isto vreme". Ona se pojavila u svetlucavoj haljini boje šampanjca koja se