Zrenjaninci srušili Kragujevčane: Rukometaši Proletera slavili u Kristalnoj dvorani

Zrenjaninski 16.03.2023

Rukometaši Proletera iz Zrenjanina savladali su sinoć u Kristalnoj dvorani ekipu Radničkog iz Kragujevca rezultatom 36:28 (16:17), u utakmici 19. kola ARKUS lige.

Iako su gosti na pauzu otišli sa golom prednosti, Zrenjaninci su u drugom delu susreta bili oni koji se pitaju za sve. Već u prvom minutu drugog poluvremena su izjednačili, a zatim do kraja meča bili u vođstvu. Izabranici Gorjana Spahića su rutinski priveli meč kraju i osvojili važne bodove. Foto: ARKUS liga Foto: ARKUS liga Sa devet postignutih golova, u redovima Proletera se istakao Predrag Krivošija, koji je proglašen i za najboljeg igrača utakmice. Šest puta se