Nova bruka Partizana u Humskoj - tri stative, Nathov promašen penal, slavi Surdulica!

Sportske.net 17.03.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Radnika iz Surdulice napravili su veliko iznenađenje u 27. kolu Super lige Srbije pošto su u Beogradu savladali Partizan rezultatom 2:1.

Sada pretposlednji tim na tabeli srpskog šampionata slavio je golovima Andrije Radulovića u 13. i Ranka Jokića u 45. minutu, dok je strelac za domaćina bio Rikardo Gomeš u 82. minutu. Odmah na početku, gosti sa juga Srbije promašili su zicer kada je udarac Radulovića odbranio Popović, da bi ubrzo zatim stativa spasila "crno-bele" posle udarca Stevanovića glavom. Nakon toga, poništen je pogodak Rikarda zbog ofsajda, a kazna je stigla u 13. minutu kada je sevnula