Golom mašovića bohum pobedio lajpcig: Hofenhajm sa igračem manje razmontirao Hertu! (video)

Hot sport 18.03.2023  |  Jovan Jovanović

Zanimljive utakmice ovog popodneva u Nemačkoj Fudbaleri Bohuma su na svom terenu uspeli da prirede senzaciju pošto su pobedili ekipu Red Bul Lajpciga sa minimalnih 1:0 u okviru 25. kola nemačke Bundeslige.

Strelac jedinog pogotka za domaćina bio je srpski fudbalski reprezentativac Erhan Mašović, koji je postigao gol glavom u 48. minutu odnosno na samom otvaranju drugog poluvremena. GOAL | Bochum 1-0 RB Leipzig ⚽ Erhan Masovic pic.twitter.com/s3RS8XhEc6 — VAR Tático (@vartatico) March 18, 2023 Augzburg je na svom terenu ugostio Šalke i odigrao 1:1, a golove na ovom meču su postigli Majer za domaćina i Batler sa bele tačke u samoj završnici utakmice. Hofenhajm je