Одмах бих умрла кад ме људи не би хтели: Мира Бањац дирљивим говором уздрмала и најтврђа срца и потврдила своју величину

Курир 22.03.2023
Одмах бих умрла кад ме људи не би хтели: Мира Бањац дирљивим говором уздрмала и најтврђа срца и потврдила своју величину

Легендарна глумица Мира Бањац (93) истакла је на "Данима комедије" да живи да би радила и дружила се са људима. - Када ме људи не би желели, ја бих одмах умрла.

Једино још живим да бих се дружила са људима. Радим да бих била жива и живим да бих радила, јер не јурим ни каријеру, ни новац, тога у култури никада није ни било - истакла је Мира Бањац на 49. фестивалу смеха "Дани комедије" и додала: - Ви сте људи који су правили моју каријеру. Сада пред собом имате једну потрошену, нарађену, али и срећну жену. Сваки човек који са мном жели да проговори реч-две, мени је познаник. Негде сам га препознала. Одиграла сам, што је

Мира Бањац »

Мира Бањац »

Кључне речи

Култура, најновије вести »