Milioner ponudio putnici u avionu 100.000 dolara da uradi ovo! Njena odluka ga je potpuno šokirala: Bizarna scena tokom leta!

Kurir 27.03.2023
Milioner ponudio putnici u avionu 100.000 dolara da uradi ovo! Njena odluka ga je potpuno šokirala: Bizarna scena tokom leta!

Stiv Kirš (67), američki bogataš koji se proslavio izumom optičkog miša, podelio je na Tviteru bizarnu epizodu iz aviona Delta erlajnsa, piše The Sun.

Jednoj putnici je ponudio 100.000 dolara (94.000 evra) da skine zaštitnu masku. Ovo je navodno poznati antivakser i skeptik prema koronavirusu, koji je ranije optužen za širenje dezinformacija o pandemiji na internetu. Nesvakidašnji razgovor sa putnikom podelio je na Tviteru. On objašnjava da je prvo počeo sa ponudom od 100 dolara tako što je zamolio putnicu koja je sedela pored njega u prvoj klasi da skine zaštitnu masku. Ona je ljubazno odbila njegovu ponudu, ali

Pročitajte još

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »