Tadiću izmiče titula: Novi kiks Ajaksa udaljio ''kopljanike'' od novog naslova prvaka

Večernje novosti 02.04.2023  |  Novosti online

Fudbaleri Ajaksa odigrali su nerešeno na gostovanju G.A. Iglsa rezultatom 0:0 u 27. kolu Eredivizije.

FOTO> EPA Nije danas tim Džonija Hejtinge bio na svom nivou i teško je dolazio do pravih šansi. U 20. minutu prvu je imao Brajan Brobi, ali je odlično intervenisao golman domaće ekipe. Iglsi su imali najbolju šansu u 36. minutu kada je Rulji zaustavio Lidberga. Drugo poluvreme nije donelo mnogo prilika, u finišu je Ajaks krenuo na sve ili ništa, ušli su i Bergvajn, Vijndal i Konseisao. U 80. minutu Tadić je izveo korner, a Timber bio najviši u skoku, ali nije uspeo