Spektakl u "Kneževini" - Dupli preokret, sedam golova, crveni karton i slavlje Monaka!

Sportske.net 02.04.2023  |  Sportske.net

Jedna od najboljih utakmica u sezoni francuske Lige 1 odigrana je danas u Monte Karlu.

Monako je posle dva preokreta i šest golova, sa igračem manje slavio protiv Strazbura rezultatom 4:3 u meču 29. kola šampiona Francuske i tako nastavili borbu za mesto koje vodi u Ligu šampiona naredne sezone. Poveli su domaći u 19. minutu kada je Ben Segir uposlio Vandersona, a Brazilac pogodio mrežu Strazbura. Usledio je potpuni preokret u nastavku prvog dela. Prvo je Lebo Motiba izjednačio u 32 minutu, da bi autogol defanzivca Monaka Giljermea Marijapa u devet