LŠ - Pepova šamarčina Tuhelu - Upamekanovo pomračenje, Siti plesao i napunio mrežu Bajerna!

Sportske.net 11.04.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su na svom "Etihadu" ekipu Bajern Minhena rezultatom 3:0 u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona.

Strelci za Siti bili su Rodri u 27, Bernardo Silva u 70. i Haland u 76. minutu. Mančester siti je diktirao tempo utakmice od početka, dok je Bajern čekao priliku da iz bržih i kraćih napada proba da napadne. Siti je imao prvu šansu preko Halanda koji je šutirao direktno u Zomera. Bajern je imao opasan napad kada je Musijala prihvatio povratnu, ali je Dijaš maestralno izblokirao njegov udarac. U 27. minutu usledio je najlepši potez u prvom delu, Rodri je primio