Bajern i dalje u šoku, "rolerkoster" u Štutgartu i nemoguće je šta je Dortmund ispustio!

Sportske.net 15.04.2023  |  Sportske.net

Bajern je dočekao na svom terenu Hofenhajm i ponovo pokazao slabosti, iako je poveo u prvom poluvremenu i to prilično rano.

Posle kornera, lopta dolazi do Komana koji šalje loptu pred sam gol gostiju, a tamo je bio Pavar koji pogađa za 1:0. Nije toliko Bajern bio bolji rival u prvom poluvremenu, pretio je i Hofenhajm i nekako je bilo jasno da će domaći morati baš da se pomuče da bi stigli do sva tri boda. Hofenhajm je stigao do zasluženog izjednačenja u 71. minutu. Tada je Andrej Kramarić preuzeo odgovornost, šutnuo slobodan udarac, prebacio živi zid, a čini se i da je Zomer morao bolje