Gvardiola: Kad napraviš mnogo izmena, standardi padaju

Sport klub 15.04.2023  |  Autor:Milan Stojiljković

Menadžer Mančester Sitija Pep Gvardiola nije bio zadovoljan posle meča sa Lesterom uprkos novoj pobedi svog tima. „Građani“ su u utakmici 31. kola Premijer lige pobedili na Etihadu tim Lestera sa 3:1 i došli na samo tri boda zaostatka za Arsenalom, koga uskoro čekaju na svom stadionu.

Siti je već posle 25 minuta imao 3:0 uz dva gola Erlinga Holanda, međutim Gvardiola je Norvežanina zamenio već na poluvremenu, jer ga u sredu čeka revanš meč Lige šampiona protiv Bajerna u Minhenu. Pola sata pre kraja meča napravio je ukupno četiri izmene, ubrzo i petu, da bi u finišu utakmice Lester ozbiljno zapretio, postigao je jedan gol, a relano je mogao još neki… „Stalno ponavljam da nijedan meč nije gotov dok se ne završi“, kazao je Pep Gvardiola i nastavio: