Stankovićeve izmene za veliki bod: Sampdorija pokazala dostojanstvo i ostavila favorita bez pobede

Kurir 16.04.2023

Fudbaleri Lečea odigrali su danas na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Sampdorije, u utakmici 30. kola Serije A.

Domaća ekipa povela je golom koji je Asan Sisej postigao u 16. minutu, a konačan rezultat postavio je Hese Rodriges u 75. minutu. Dejan Stanković sjajno je vodio ekipu, a to svedoče i četiri izmene u poluvremenu koje su dale rezultat u nastavku meča. Leče je 10. put u prvenstvu odigrao nerešeno i zauzima 16. mesto na tabeli sa 28 bodova, pet više od Verone koja je prva u zoni ispadanja. Dakle, sledi im velika borba za opstanak. Sampdorija, koju sa klupe predvodi