PLS - Nazire se prvi učesnik Super lige, hoće li se igrati Srpska liga u Loznici?

Sportske.net 22.04.2023  |  Sportske.net

U prvom kolu plej-ofa i plej-auta u Prvoj ligi Srbije bilo je zanimljivih rezultata, a u borbi za Super ligu Srbije IMT i Železničar su podelili bodove.

Domaći su poveli preko Radočaja u 9. minutu utakmice, da bi Janković izjednačio u 30. minutu. Radnički sa Novog Beograda je uspeo da savlada Inđiju u gostima, dok je Grafičar odigrao 2:2 protiv Radničkog iz Sremske Mitrovice. Tabela kaže - IMT ima 4 boda više od Železničara, odnosno 11 bodova više od Grafičara koji je treći, što znači da su nadomak da i matematički obezbede plasman u Super ligu Srbije. Železničar je takođe na sjajnom putu, dok će se borba za baraž