Реми “Радничког 1923” и “Војводине” - Јоксимовић: У стању смо да будемо конкурентни најбољим екипама у првенству (ВИДЕО)
ИнфоКГ 27.04.2023 | ИнфоКГ

Свега пар минута делило је фудбалере Радничког 1923 од првог тријумфа у плеј-офу и то ни мање ни више него против екипе која је везала чак седамнаест утакмица без пораза, новосадске Војводине.
Два пута су Крагујевчани водила, два пута Војводина топила заостатак, последњи пут у 88. минуту, када је Филип Малбашић спречио већ виђени пораз екипе из Српске Атине – 2:2 (1:1). Од три планирана бода, фудбалери Војводине су са гостовања у престоници Шумадије понели само један, а мало им је фалило да остану празних шака. Испрсили су се горопадни Крагујевчани Новосађанима, довели их практично на ивицу пораза, првог још од октобра прошле године, па иако на крају









