Stanoje pobedio šampiona!

Sportske.net 29.04.2023  |  Sportske.net

U Turskoj se ovog vikenda igraju utakmice 30. kola tamošnje Superlige, a ekipa Konjaspora koju sa klupe vodi srpski stručnjak Aleksandar Stanojević, danas je na svom terenu savladala aktuelnog šampiona, ekipu Trabzonspora rezultatom 2:1.

Ovo je druga uzastopna pobeda Konje koja je sada na šestom mestu na tabeli koliko ima i Trabzon koji je pretrpeo već četvrti poraz u poslednjih pet prvenstvenih mečeva. Početak meča obeležio je gol Mareka Hamšika koji je u 12. minutu doveo goste u vođstvo. Na izjednačenje se čekalo do 37. minuta kada je španski vezista Posuelo pogodio za 1:1, ali možda i ključni detalj za ishod ovog meča dogodio se u nadoknadi vremena prvog poluvremena, kada je Bakasetas dobio