Nova bruka Pari Sen Žermena - Čudo Lorijena na "Parku prinčeva" i nestvaran gol!

Sportske.net 30.04.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Pari Sen Žermena izgubili su od Lorijena na svom terenu sa 1:3 (1:2) u utakmici 33. kola Lige 1.

Posle perioda boljih rezultata u domaćem prvenstvu, Pari Sen Žermen je priredio novo neprijatno popodne svojim navijačima. Lorijen, koji pre ovog meča nije znao za pobedu od 13. marta, slavio je na "Parku prinčeva" golovima Enca Le Fea i Darlina Jongve u prvom poluvremenu, a sve posle dodavanja odličnog Romana Fevra, da bi u drugom delu igre Bamba Dijeng zapečatio sudbinu Parižana. Jedini gol za PSŽ postigao je Kilijan Mbape u 29. minutu i to posle neshvatljivog