Crvena zvezda pobedila Čukarički u derbiju 3. kola plej-ofa Superlige Srbije u fudbalu

Danas 01.05.2023  |  V. N.

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su na svom stadionu Čukarički rezultatom 4:0 u utakmici 3. kola plej-ofa Superlige Srbije.

U duelu novog šampiona i ekipe koja se bori za mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona, čini se da je pobednik bio odlučen već posle 19. minuta. Krasnodar ponovo pokucao na vrata Crvene zvezde; nudi devet miliona evra za Erakovića Tada su domaći pogotkom Rakonjca poveli sa 2:0 i od tog trenutka igrači Čukaričkog više nisu pokazivali ambiciju da ostvare povoljniji rezultat. Crveno-beli su prvi gol postigli već u 6. minutu, kada je Nikolić asistirao Kangvi,