POLUVREME - Atomski fudbal na TSC Areni, novo vođstvo Partizana sprečila prečka!

Sportske.net 01.05.2023  |  Sportske.net

Odličan fudbal videli smo u prvih 45 minuta meča između TSC-a i Partizana u Bačkoj Topoli gde je aktuelni rezultat 1:1.

Prvi su zapretili "crno-beli" što kao da je najavilo ono što će se dogoditi u 12. minutu kada je Rikardo Gomeš iskoristio loptu Jovića i sa ivice kaznenog prostora savladao Ilića. Odmah nakon toga, krenuo je veliki pritisak TSC-a, utakmica je dobila veoma visok ritam, a svoju priliku je propustio Jović. Kazna je stigla u 20. minutu, lopta se posle odličnog slobodnjaka Luke Ilićea odbila do Saše Jovanovića kojem nije bilo teško da zatrese mrežu Popovića. Ređale su