Sjajna utakmica u Bačkoj Topoli, Partizan nadigrao TSC i održao nade za Ligu šampiona

Euronews 01.05.2023  |  Autor: Euronews

Utakmica koja je nosila vrednost Lige šampiona pripala je ekipi Partizana! Izabranici Igora Duljaja prikazali su verovatno i najbolju igru od kada je on trener i zasluženo slavilo protiv TSC-a 3:1 (1:1).

Ovim trijumfom vratili su se u trku za elitno evropsko takmičenje. Od starta su crno-beli krenuli da napadaju i već u 12. minutu poveli preko Rikarda Gomeša. Pre svega veliku grešku na svojoj polovini napravio je Nemanja Stojić, a u nastavku je Nemanja Jović proigrao svog špica koji je loptu poslao iza leđa Veljka Ilića. Ipak, TSC je odmah pokazao reakciju, sastav Žarka Lazetića želeo je izjednačenje do koga je i stigao već osam minuta nakon primljenog gola. Luka