Partizan srušio TSC, igrači se tukli: Blistava partija crno-belih i ubedljiva pobeda za san o Ligi šampiona

Nova 01.05.2023  |  Autor Strahinja Nikolić

Dešavanja iz Bačke Topole pratite na Nova.rs! Fudbaleri Partizana savladali su TSC u Bačkoj Topoli rezultatom 3:1 (1:1) u meču 33. kola Superlige Srbije i tako se četiri kola pre kraja Superlige Srbije vratili u borbu za drugu poziciju i mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Partizanu je 90 minuta na TSC Areni bilo „biti ili ne biti“, pa su silovito ušli u meč, te je Rikardo Gomeš u 6. minutu imao priliku nakon velike konfuzije u odbrani domaćih, loše je šutirao, ali se ispravio u 12. minutu, kada je odlično šutirao sa ivice kaznenog prostora i pogodio sam ćošak za 1:0. Četiri minuta kasnije na semaforu je moglo da bude 2:0, ali je Nemanja Jović veoma loše šutirao nakon kontre, sa druge strane TSC je imao dva puta priliku da gužvu u