Vlahović ponovo rešeta, Kostić asistent: Srpski dvojac nosio Juventus do pobede, Stankovićeva Sampdorija potonula

Kurir 03.05.2023

Fudbaleri Juventusa pobedili su na svom terenu Leće sa 2:1, u meču 33. kola italijanske Serije A.

Poveo je Juventus golom Leandra Paredesa u 15. minutu, da bi izjednačenje Lećeu doneo Asan Sisej golom iz penala u 36. minutu. Pobedu Juventusu doneo je srpski reprezentativac Dušan Vlahović golom u 41. minutu, a nakon asistencije još jednog srpskog internacionalc a Filipa Kostića. Juventus je drugi na tabeli sa 63 boda, 16 manje i utakmicom više od prvoplasiranog Napolija. Leće je na 16. mestu sa 31 poenom. U narednom kolu, Juventus će gostovati Atalanti, dok će