Navijači vređali vlahovića: On im odgovorio prelepim golom

Večernje novosti 07.05.2023  |  Novosti online

JUVENTUS je pobedio u gostima ekipu Atalante rezultatom 2:0 u derbiju 34. kola Serije A. Istakao se Dušan Vlahović. Pobedom su se crno-beli popeli na drugu poziciju sa 66 osvojenih bodova, te su praktično osigurali plasman u Ligu šampiona.

FOTO: Tanjug/AP Dušan Vlahović i Filip Kostić su ostali na klupi za rezerve, Vlahović je priliku u drugom poluvremenu iskoristio na odličan način postigao je prelepi gol. Dušan Vlahović je u igru ušao u 65. minutu, a Filip Kostić u 82. minutu. Drugo poluvreme bilo je nešto uzbudljivije, a u 56. minutu tada je prvi gol. Iling je ukrao loptu na levom boku i proigrao Rabioa usledio je njegov centaršut, a potom i odbitak pravo na nogu Žuniora koji je refleksno od