Budućnost prvi polufinalista plej-ofa, čeka se Zvezda! Zagorac uručio nagradu Meginoj velikoj nadi

Sportske.net 07.05.2023  |  Sportske.net

Košarkaši podgoričke Budućnosti plasirali su se večeras u polufinale plej-ofa AdmiralBet ABA lige.

Oni su i u drugoj utakmici, ovoga puta kao gosti, savladali domaću ekipu Mege sa 82:80 i sada čekaju boljeg iz duela Zadra i Crvene zvezde koji u pondeljak igraju svoj drugi meč. Predvođena raspoloženim Ahmadom Rorijem i Matejem Rudanom, Mega je izvanredno odigrala prvo poluvreme, pogotovo drugu četvrtinu, pa je na poluvremenu imala čak 17 poena prednosti - 46:29. Međutim, treća četvrtina je donela potpuno drugačiju sliku na terenu i već za tih deset minuta igre