Real i Mančester siti odigrali nerešeno u prvoj utakmici polufinala Lige šampiona

Danas 10.05.2023  |  V. N.

Fudbaleri madridskog Reala i Mančester sitija odigrali su nerešeno 1:1 (1:0) u prvoj utakmici polufinala Lige šampiona.

U duelu dve najbolje ekipe na svetu, viđen je zanimljiv meč u kojem su domaći poveli golom Vinisijusa u 36. minutu, a izjednačio je Kevin de Brujne u 67. minutu. Revanš je na programu za sedam dana (17. maj) u Engleskoj, a bolji iz ovog dvomeča u finalu će igrati sa pobednikom italijanskog dvoboja između Milana i Intera, koji se sastaju u sredu (21.00) u svom prvom međusobnom susretu. Menadžer engleskog šampiona Pep Gvardiola je, kao i u prošlogodišnjem