Spektakl u Zemunu: Pun stadion, pobeda OFK Beograda vredna titule, crveni karton zakuvao sve VIDEO

Nova 13.05.2023  |  Autor Andrej Jakovljević

Derbi Srpske lige Beograd između Zemuna i OFK Beograda završen je pobedom “romantičara” sa 1:0.

Od samog starta osećala se tenzija na tribinama, a prva šansa došla je za goste već u 9. minutu kada je Filip Minić šutirao tik pored gola Zemuna. Vodila se velika borba na stedini terena, a najbolja prilika u prvom delu došla je preko Andreje Lazovća, ali je golman “romantičara” Aleksandar Stanković sjajno odreagovao. Andrija Kaluđerović se u 28. minutu najbolje snašao u kaznenom prostoru Zemuna i postigao je vodeći gol. Usledila je velika drama u 33. minutu kada