Zvezda "slomila" Vojvodinu u 94. minutu! Kangvina bomba donela pobedu ekipi s Marakane!

Telegraf 13.05.2023  |  Telegraf.rs

Vojvodina je mogla da dođe do pobede, nisu bili precizni i to je kaznila Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde su uspeli da savladaju Vojvodinu u 35. kolu Superlige Srbije sa 2:1 na svom terenu i to golom na samom kraju meča. Domaćin je bila ekipa Crvene zvezde, kojoj sama utakmica i nije imala preveliki rezultatski značaj, samo je mogla fizički da istroši igrače pred veoma važan meč u polufinalu Kupa Srbije, koji je na programu protiv TSC-a u sredu, 16. maja. Samom tom činjenicom da ne postoji rezultatski imperativ, Zvezda nije igrala pod punim