Aleksandar Mitrović strelac u pobedi Fulama nad Sautemptonom

Euronews 13.05.2023  |  Autor: Euronews

Srpski fudbaler, Aleksandar Mitrović, se nakon osam utakmica suspenzije vratio na teren i to na velika vrata! Napadač Fulama je svega sedam minuta po ulasku u igru zatresao mrežu Sautemptona i tako postavio konačan rezultat - 2:0 (0:0).

Ovaj poraz bio je definitivna potvrda da će "Sveci" naredne sezone igrati u Čempionšipu. Fulamov kapiten je bez zvaničnih utakmica bio čak 54 dana zbog incidenta sa sudijom Krisom Kavanom na meču FA kupa protiv Mančester junajteda 19. marta. Mitrović je u 65. minutu zamenio Karlosa Vinisijusa, a u 72. se upisao u strelce. Hari Vilson je probio po desnom boku i poslao centaršut pred gol domaćina, odakle je srpski centarfor reagovao u svom stilu i glavom smestio