Kad igraju Borusije pršti na sve strane - Sedam golova i pobeda Milionera (video)

Sportski žurnal 13.05.2023

Borusija u Dortmund savladala imenjaka iz Menhengladbaha i nastavila poteru za liderom Bajernom

Fudbaleri Borusije su u Dortmundu pobedili Borusiju iz Menhengladbah 5:2 u meču 32. kola Bundeslige. Strelci za Milionere bili su Donijel Malen u petom, Džud Belingem iz penala u 18, Sebastijan Ale u 20. i 32. i Đovani Rejna u petom minutu sudijske nadoknade. Golove za goste iz Menhengladbaha postigli su Rami Bensebaini u iz penala u 75. i Lars Štindl u 85. minutu. Borusija je na drugom mestu sa 67 bodova, jednim manje od prvoplasiranog minhenskog Bajerna. U