Firmaši isprozivali Delije, prikazali ih simbolom Turske, a "odgovor" Severa ih je sigurno zaboleo

Telegraf 13.05.2023  |  Telegraf.rs

Nikad čudnije izdanje navijača iz Novog Sada na Marakani koji nisu imali zvanična obeležja grupe

Derbi na Marakani između Crvene zvezde i Vojvodine pripao je domaćima golom Kingsa Kangve u 94. minutu koji je doneo svom timu pobedu od 2:1. Na tribinama je bilo nešto manje gledalaca nego što je prosek na Marakani ovog proleća, ili kao što obično bude na utakmicama Zvezde i Vojvodine, gde često bude i uzavrelo na tribinama. Ovoga puta je atmosfera bila čudnija nego inače. Firmaši su se pojavili tek u drugom poluvremenu i navodno su imali određenih problema tokom