Futsaleri bez šanse da se bore za titulu: KMF Vranje - Loznica 1:6

Vranje news 14.05.2023  |  Vranjenews

Futsaleri KMF Vranje ostali su bez šanse da se bore za titulu prvaka Srbije u okviru plej of-a Prve futsal lige, jer su izgubili i drugi meč protiv ekipe Loznica Grad 2018, aktuelnog šampiona - ovog puta Lozničani su slavili u Vranju sa 1:6 (1:4).

Podsećanja radi, u prvom meču u Loznici bilo je 4:1 za domaćina. Brazilci Daniel Souza (2. i 8. minut) i Eduardo Santos (6. minut) doneli su gostima šokantno vođstvo od tri gola razlike na samom startu utakmice. Miloš Trajković je golom u 12. minutu na kratko vratio nadu Vranjancima da bi mogli do nekog povoljnijeg rezultata, ali je nju svojim drugim golom na utakmici (14. minut) raspršio Eduardo Santos. Još dva pogotka gosti su postigli u drugom delu igre - jedan