"Srpski" okršaj u Firenci pripao domaćinu, Berluskonijevo čedo srušilo šampiona!

Sportske.net 14.05.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Monce ostvarili su veliku pobedu protiv novog šampiona Italije Napolija na domaćem terenu rezultatom 2:0.

Lućano Spaleti je odlučio da promeša sastav i pruži šansu nekim igračima koji do sada nisu imali zapaženu minutažu, a to je novajlija u Seriji A iskoristio na najbolji mogući način. Monca je stigla do vođstva u 18. minutu kada je Dani Mota sjajnu timsku akciju okončao pogotkom, da bi konačan rezultat postavio Andrea Petanja u 53. minutu. Nije ovaj poraz previše zaboleo Napoli koji očigledno i dalje slavi treću titulu u istoriji kluba, dok je Monca, inače u