Zvezda u nestvarnom nizu: Crveno-beli protiv Radničkog ispisali novu stranicu istorije

Večernje novosti 20.05.2023  |  Novosti online

FUDBALERI Crvene zvezde gostovali su u 36. kolu "Mocart" Superlige Srbije Radničkom u Kragujevcu (1:1). Beograđani su poveli golom Mirka Ivanića u 84. minutu, a Luka Zorić doneo je izjednačenje domaćinu dva minuta kasnije.

FOTO: FK Crvena zvezda Crvena zvezda produžila je niz nepobedivosti u domaćem prvenstvu na 60 utakmica bez poraza. Ali, svakako nisu očekivali ovakav ishod meča. Na prvi šut u okvir gola čekali su fudbaleri Crvene zvezde sve do 30. minuta, kada je Milan Rodić pokušao da ugrozi Stojana Lekovića. Golman Radničkog odlično je reagova. Na sledeće uzbuđenje čekalo se osam minuta. Marko Rakonjac je iskoristio odličan centaršut mladog Jovana Mijatovića, a ponovo se istakao