Radnički i Crvena zvezda podelili bodove u poslednjoj utakmici na legendarnom kragujevačkom stadionu „Čika Dača“

Danas 20.05.2023  |  V. N.

Fudbaleri Radničkog 1923 i Crvene zvezde odigrali su u Kragujevcu nerešeno 1:1 u meču 6. kola plej-ofa Superlige Srbije.

Gosti su poveli pogotkom Ivanića u 83. minutu, a bod Kragujevčanima doneo je Luka Zorić golom u 86. minutu. Nemanja Vidić iskreno o svojim danima na „Marakani“: Mogao sam da odem u Partizan, izbacili su me iz stana jer Zvezda nije plaćala stanarinu Susret nije imao rezultatski značaj jer je Zvezda odavno osigurala titulu, dok Radnički ne može da se umeša u borbu za jedno od evropskih takmičenja. Domaćinu je ovo bio poslednji meč na legendarnom „Čika Dači“, jer se u